El Bilek Ürünleri

El Bilek Ürünleri

Basit Bileklik

275,00TL

WP908Pediatrik Basit BileklikBasit el bileği bandajıdır. Bilek yaralanmaları, burkulma ve travma durumlarında bileğe koruma ve ısı sağlar. Vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını arttırır, dolayısıyla ..

Başparmak Destekli El bilek ateli

225,50TL

WP910Başparmak Destekli El Bilek AteliBileğin alt tarafında ve başparmak yanında birer alüminyum destek mevcuttur. Bileğin altındaki desteğin yeri değiştirilerek 2 elde de kullanımı mümkündür. Bilek ç..

El Bilek Ateli

308,00TL

WP909El Bilek AteliBileğin nötral pozisyonda immobilizasyonunu sağlayan anatomik olarak şekillendirilmiş alüminyum desteği vardır. Bilek çevresinde stabilizasyonu arttıran bandajı mevcuttur. Standart ..

Kol Askısı Fileli

330,00TL

WP911Kol Askısı FileliHava alabilen kumaştan üretilmiş olup tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın ve yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur...

Kol Askısı Lüks

440,00TL

WP912Kol Askısı LüksSüngerli kumaştan üretilmiş olup tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur.Endikasyon..

Kol Askısı Pratik

330,00TL

WP913Kol Askısı PratikPratik tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın, yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur.EndikasyonlarAmeliyat sonrası reh..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)