El Bilek Ürünleri

El Bilek Ürünleri

Bağcıklı Başparmak Destekli El Bilek Ateli

314,60TL

W321Bağcıklı Başparmak Destekli El Bilek AteliBağcıklı başparmak destekli el bilek ateli, ayarlanabilir kayışları ve sıkıca oturan bir tasarımıyla ve başparmak bölgesini korur. Bu ateller, yaralanma t..

Bağcıklı Başparmak Destekli El Bilek Ateli Fileli

314,60TL

W320Bağcıklı Başparmak Destekli El Bilek Ateli FileliAyarlanabilir kayışları ve sıkıca oturan bir tasarımıyla ve başparmak bölgesini korur. Bu ateller, yaralanma türüne ve şiddetine bağlı olarak farkl..

Bağcıklı El Bilek Ateli Fileli

363,00TL

W310Bağcıklı El Bilek Ateli FileliHava alabilen fileli kumaştan üretilmiştir. Bileğin nötral pozisyonda imobilizasyonunu sağlayan atel çeşididir. İçerisinde 1 adet alüminyum ve üzerinde 2 adet plastik..

Basit Bileklik

302,50TL

WP908Pediatrik Basit BileklikBasit el bileği bandajıdır. Bilek yaralanmaları, burkulma ve travma durumlarında bileğe koruma ve ısı sağlar. Vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını arttırır, dolayısıyla ..

Basit Bileklik

302,50TL

W316Basit BileklikBasit el bileği bandajıdır. Bilek yaralanmaları, burkulma ve travma durumlarında bileğe koruma ve ısı sağlar. Vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını arttırır, dolayısıyla da iyileşme..

Basit bileklik Misinalı

302,50TL

W329Basit Bileklik MisinalıHava alabilen kumaştan üretilmiş basit el bileği bandajıdır. Bilek yaralanmaları, burkulma ve travma durumlarında bileğe koruma ve ısı sağlar. Vücut ısısını koruyarak kan do..

Başparmak Destekli El bilek ateli

248,05TL

WP910Başparmak Destekli El Bilek AteliBaşparmak destekli el bilek ateli, bilek ve el bileği yaralanmaları veya rahatsızlıkları için destek sağlamak amacıyla kullanılır. Bu atel, bileği ve el bileğini ..

Başparmak Destekli El Bilek Ateli

363,00TL

W319Başparmak Destekli El Bilek AteliBileğin alt tarafında ve başparmak yanında birer alüminyum destek mevcuttur. Bileğin altındaki desteğin yeri değiştirilerek iki elde de kullanımı mümkündür. Bilek ..

Başparmak Destekli El Bilek Ateli

411,40TL

W346Başparmak Destekli El Bilek Ateli AteliBaşparmak destekli el bilek ateli, bilek ve el bileği yaralanmaları veya rahatsızlıkları için destek sağlamak amacıyla kullanılır. Bu atel, bileği ve el bile..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 39 (5 Sayfa)