Yardımcı Ürünler

Yardımcı Ürünler

Baston Lastiği Kauçuk

90,75TL

Baston Lastiği KauçukBaston lastikleri bastonun alt kısmına kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. Kullanım amacına ve bastonun modeline göre farklı boyutlarda ve şekillerde bulunabilirler.Kaymayı Önle..

Baston Lastiği PVC

Baston Lastiği PVC

54,45TL

Baston Lastiği PVC PVC baston lastikleri, bastonların alt kısmına takılan ve zeminle temas eden kısmı korumak, kaymayı önlemek ve kullanıcının daha güvenli bir şekilde yürümesini sağlamak için kullan..

Baston Lastiği PVC Vakumlu

Baston Lastiği PVC Vakumlu

54,45TL

Baston Lastiği PVC VakumluPVC vakumlu baston lastiği bastonların alt kısmına takılan ve zeminle temas eden kısmı korumak, kaymayı önlemek ve kullanıcının daha güvenli bir şekilde yürümesini sağlamak i..

Hemoroid Küveti

Hemoroid Küveti

459,80TL

W1113Hemoroid KüvetiDayanıklı ve hafif, taşınabilir plastik mini küvet, klozetin kenarına kolayca oturtulabilir ve suyla doldurulabilir. Kullandıktan sonra kolayca yıkanıp kaldırılabilir.Oturma banyos..

Kanedyen Koltuk Değneği (Çift)

Kanedyen Koltuk Değneği (Çift)

605,00TL

W1105Kanedyen Koltuk Değneği (Çift)Alüminyum üretilmekte olup anatomik elcik ve kol desteğiyle hafif ve kullanışlıdır. Kademeli olarak ayarlanabilir. Sağ ve sol için ayrı iki adet kanedyen içerir...

Kinesiyoloji Bandı

Kinesiyoloji Bandı

235,95TL

Kinesiyoloji BandıEsneme kabiliyeti, insan cildine benzer şekilde % 170’e kadardır. İnsan derisine benzer ağırlık ve kalınlıktadır. İki yönde esnetme kabiliyeti, çaprazlamasına göre boyuna eksene sahi..

Klozet Yükseltici Kapaklı

Klozet Yükseltici Kapaklı

1.028,50TL

Klozet Yükseltici KapaklıKlozet yükseltici kapaklı, bir tuvalet klozetinin üzerine yerleştirilen bir yükseltici kapağı içeren bir tıbbi cihazdır. Genellikle hareket kısıtlılığı olan veya hareket etmed..

Koltuk Değneği Pimli (Çift)

Koltuk Değneği Pimli (Çift)

750,20TL

W1106Koltuk Değneği Pimli (Çift)Koltuk değneği pimli, yürüme zorluğu çeken veya denge sorunu yaşayan kişilere destek olmak için kullanılan bir tıbbi cihazdır. Bu değnekler, özellikle yaşlılar veya fiz..

Üçlü Baston

Üçlü Baston

665,50TL

W1103Üçlü BastonAlüminyumdan üretilmekte olup anatomik elcikle hafif ve kullanışlıdır.Kademeli olarak ayarlanabilir. Sağ ve sol kullanılabilir. 3 ayaklı yapısı sayesinde dengeli bir kullanım..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)