Ayak Ürünleri

Ayak Ürünleri

Achill Botu (Kısa)

2.510,75TL

W620Achill Botu (Kısa)Taban kısmı eva, dış kısmı sert plastik malzemeden üretilmiş, içi havlu ped ile kaplı erken mobilizasyona yardımcı ayak bilekliği ortezidir. Ayak bileğindeki plantar fleksiyon yü..

Achill Botu (Uzun)

2.510,75TL

W620Achill Botu (Uzun)Taban kısmı eva, dış kısmı sert plastik malzemeden üretilmiş, içi havlu ped ile kaplı erken mobilizasyona yardımcı ayak bilekliği ortezidir. Ayak bileğindeki plantar fleksiyon yü..

Achill Botu Gri (Kısa)

2.510,75TL

W638 (Kısa)Achill Botu Gri (Kısa)Taban kısmı eva, dış kısmı sert plastik malzemeden üretilmiş, içi havlu ped ile kaplı erken mobilizasyona yardımcı ayak bilekliği ortezidir. Ayak bileğindeki plantar f..

Afo İstırahat (Foot Guard)

1.573,00TL

W618Afo İstirahat (Foot Guard)AFO İstirahat veya Foot Guard, ayak bileği ve ayak eklemlerindeki sorunlardan kaynaklanan bazı durumlarda kullanılan bir tür ortopedik cihazdır. AFO, "Ankle-Foot Orthosis..

Afo İstırahat Gri (Foot Guard)

1.573,00TL

W643Afo İstirahat Gri (Foot Guard)AFO İstirahat veya Foot Guard, ayak bileği ve ayak eklemlerindeki sorunlardan kaynaklanan bazı durumlarda kullanılan bir tür ortopedik cihazdır. AFO, "Ankle-Foot Orth..

Afo İstırahat Plus (Foot Guard)

1.331,00TL

W625Afo İstirahat Plus (Foot Guard)AFO İstirahat veya Foot Guard, ayak bileği ve ayak eklemlerindeki sorunlardan kaynaklanan bazı durumlarda kullanılan bir tür ortopedik cihazdır. AFO, "Ankle-Foot Ort..

Afo Refleks

980,10TL

W617Afo RefleksPlastik malzemeden üretilmiş ayak bileği ortezidir. Bileğin statik dorsifleksiyonunu sağlayarak lateral stabilitesini arttırır. Ayak bileği çevresinden geçen cırt bandı kullanımda rahat..

Alçı Botu

332,75TL

W612Alçı BotuEva tabandan üretilmiştir. Alçının üzerine giyilir ve bantlarla sıkılığı kolayca ayarlanır. Alçı ile yürümeyi ve alçının temiz kalmasını sağlar. Küçük ve büyük olmak üzere 2 boyu mevcuttu..

Alçı Terliği

361,79TL

WP924Alçı TerliğiEva tabandan üretilmiştir. Alçının üzerine giyilir ve bantlarla sıkılığı kolayca ayarlanır.Alçı ile yürümeyi ve alçının temiz kalmasını sağlar. Küçük ve büyük olmak üzere 2 boyu mevcu..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 55 (7 Sayfa)