Boyunluklar

Boyunluklar

Acil İlk Yardım Boyunluğu

375,00TL

W110Acil İlk Yardım BoyunluğuAcil vakalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir boyunluktur. Tek parça plastik malzemeden üretilmiş ve içi yumuşak malzeme ile desteklenmiştir. 3 ayrı yükseklik ayarlı ka..

Çocuk Kepçe Kulak Bandı

260,00TL

WP907Çocuk Kepçe Kulak BandıCilde zarar vermeyen yumuşak kumaştan üretilmiştir. Kepçe kulak tedavisi için kullanılır.EndikasyonlarKepçe kulakBEDENPEDIATRIC SIZE..

Çocuk Uyku Göz Bandı

210,00TL

WP906Çocuk Uyku Göz BandıGözlerinizi tamamen kapatması nedeniyle dışarıdan gelen tüm ışıkları engelliyor. Böylece daha hızlı ve rahat bir biçimde uykuya dalmanıza yardımcı oluyor.Gündüz vakitlerinde v..

Kısa Minerva Ortezi

1.640,00TL

W114Kısa Minerva Ortezi Plus2 parçalı bir boyunluk ve gövde ortezidir. İç tarafı süngerli bir havlu kumaş ile kaplıdır ve dış yüzeyi polietilen malzemeden üretilmiş olup alüminyum ile desteklenmiştir...

Minerva Ortezi

2.480,00TL

W111Minerva Ortezi2 parçalı bir boyunluk ve gövde ortezidir. İç tarafı süngerli bir havlu kumaş ile kaplıdır ve dış yüzeyi polietilen malzemeden üretilmiş olup alüminyum ile desteklenmiştir. Göğüs böl..

Minerva Ortezi Plus

2.560,00TL

W112Minerva Ortezi Plus2 parçalı bir boyunluk ve gövde ortezidir. İç tarafı süngerli bir havlu kumaş ile kaplıdır ve dış yüzeyi polietilen malzemeden üretilmiş olup alüminyum ile desteklenmiştir. Göğü..

Nelson Boyunluk

300,00TL

W103Nelson BoyunlukAnatomik yapısı sayesinde boyun bölgesine konforlu bir destek sağlar. Boyun bölgesindeki hareketleri kısıtlayarak hastaya tedavi süresince yardımcı olur. MR uyumludur.Endikasyonları..

Nelson Boyunluk Çenelikli

350,00TL

W113Nelson Boyunluk ÇenelikliAnatomik yapısı sayesinde boyun bölgesine konforlu bir destek sağlar. Boyun bölgesindeki hareketleri kısıtlayarak hastaya tedavi süresince yardımcı olur. MR uyumludur.Endi..

Nelson Boyunluk Kumaş Kaplı phia

385,00TL

W104Nelson Boyunluk Kumaş KaplıAnatomik yapısı sayesinde boyun bölgesine konforlu bir destek sağlar. Boyun bölgesindeki hareketleri kısıtlayarak hastaya tedavi süresince yardımcı olur. MR uyumludur.En..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 19 (3 Sayfa)