El Bilek Ürünleri

El Bilek Ürünleri

Izgara Görünümü:
Basit Bileklik

Basit Bileklik

(0)
137,50TL
WP908Pediatrik Basit BileklikBasit el bileği bandajıdır. Bilek yaralanmaları, burkulma ve travma durumlarında bileğe koruma ve ısı sağlar. Vücut ısısını koruyarak kan dolaşımını arttırır, dolayısıyla ..
Başparmak Destekli El bilek ateli

Başparmak Destekli El bilek ateli

(0)
225,50TL
WP910Başparmak Destekli El Bilek AteliBileğin alt tarafında ve başparmak yanında birer alüminyum destek mevcuttur. Bileğin altındaki desteğin yeri değiştirilerek 2 elde de kullanımı mümkündür. Bilek ç..
El Bilek Ateli

El Bilek Ateli

(0)
187,00TL
WP909El Bilek AteliBileğin nötral pozisyonda immobilizasyonunu sağlayan anatomik olarak şekillendirilmiş alüminyum desteği vardır. Bilek çevresinde stabilizasyonu arttıran bandajı mevcuttur. Standart ..
Kol Askısı Fileli

Kol Askısı Fileli

(0)
236,50TL
WP911Kol Askısı FileliHava alabilen kumaştan üretilmiş olup tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın ve yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur...
Kol Askısı Lüks

Kol Askısı Lüks

(0)
297,00TL
WP912Kol Askısı LüksSüngerli kumaştan üretilmiş olup tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur.Endikasyon..
Kol Askısı Pratik

Kol Askısı Pratik

(0)
181,50TL
WP913Kol Askısı PratikPratik tasarımı sayesinde hastanın kolunu gövdeye yakın, yere paralel bir şekilde sabit durmasını sağlar. Sol ve sağ kol kullanımı için uygundur.EndikasyonlarAmeliyat sonrası reh..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)