Boyunluklar

Boyunluklar

Acil İlk Yardım Boyunluğu

453,75TL

W110Acil İlk Yardım BoyunluğuAcil vakalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir boyunluktur. Tek parça plastik malzemeden üretilmiş ve içi yumuşak malzeme ile desteklenmiştir. 3 ayrı yükseklik ayarlı ka..

Çocuk Kepçe Kulak Bandı

314,60TL

WP907Çocuk Kepçe Kulak BandıÇocuklarda kepçe kulak bandı, kepçe kulak deformitesini düzeltmek veya hafifletmek amacıyla kullanılan bir medikal üründür. Kepçe kulak, kulak kepçesinin normalden daha faz..

Çocuk Korsan Göz Bandı

121,00TL

WP930Çocuk Korsan Göz BandıKorsan Göz Bandı Çocuk Gözü tahriş etmeyen kaliteli kumaştan üretilmiştir. Özel çukur tasarımı sayesinde göze baskı yapmaz. Ambliyopi ve Asgigmatizma için basit ve etkili te..

Çocuk Uyku Göz Bandı

254,10TL

WP906Çocuk Uyku Göz BandıÇocuk uyku göz bandı, çocukların gece veya gündüz uykularını düzenlemelerine ve rahat bir uyku ortamı yaratmalarına yardımcı olan bir aksesuardır. Bu göz bandı, ışığı engelley..

Kısa Minerva Ortezi

1.984,40TL

W114Kısa Minerva Ortezi PlusKısa Minerva Ortezi, sert plastik veya metal malzemeden yapılmış bir yelek şeklindeki bir cihazdır. Bu cihaz, boyun omurgasını desteklemek için boyun altından başlayarak sı..

Minerva Ortezi

3.097,60TL

W111Minerva Ortezi2 parçalı bir boyunluk ve gövde ortezidir. İç tarafı süngerli bir havlu kumaş ile kaplıdır ve dış yüzeyi polietilen malzemeden üretilmiş olup alüminyum ile desteklenmiştir.Miner..

Minerva Ortezi Plus

3.097,60TL

W112Minerva Ortezi Plus2 parçalı bir boyunluk ve gövde ortezidir. İç tarafı süngerli bir havlu kumaş ile kaplıdır ve dış yüzeyi polietilen malzemeden üretilmiş olup alüminyum ile desteklenmiştir...

Nelson Boyunluk

375,10TL

W103Nelson BoyunlukNelson boyunluk, boyun bölgesini desteklemek ve stabilizasyon sağlamak amacıyla kullanılan bir tıbbi cihazdır. Boyunluklar, boyun yaralanmaları, boyun ağrısı, boyun omurgası rahatsı..

Nelson Boyunluk Çenelikli

423,50TL

W113Nelson Boyunluk ÇenelikliNelson çenelikli boyunluklar, boyun ve çene bölgesini desteklemek için kullanılan tıbbi cihazlardır. Bu tür boyunluklar, boyun omurgası yaralanmaları, boyun ağrısı, boyun ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 23 (3 Sayfa)