Nebulizatörler

Nebulizatörler

Medwelt BR-CN152 Kompresörlü Nebulizatör

1.208,79TL

Medwelt BR-CN152 Kompresörlü NebulizatörMedwelt BR-CN152 Kompresörlü Nebulizatör, astım, bronşit, KOAH ve diğer solunum yolu rahatsızlıklarının semptomlarını tedavi etmek için yaygın olarak kullanılır..

NİMO Kompresörlü Maymun Çocuk Nebülizatör

1.064,80TL

NİMO Kompresörlü Maymun Çocuk NebülizatörGüçlü Kompresör2.9 Bar Maksimum Çalışma Basıncı4-6 Litre / Dakika Hava Çıkış AralığıNebülizasyon Hızı Ayarlanabilir İlaç Kabı0.2 ila 0.4 ml / dakika Arasında D..

NİMO Nebulizatör Seti Çocuk Pediatrik Tüm Cizahlarla Uyumlu

NİMO Nebulizatör Seti Çocuk Pediatrik Tüm Cizahlarla Uyumlu

78,65TL

NİMO Nebulizatör Seti Çocuk Pediatrik Tüm Cizahlarla UyumluTüm Cihazlarla Uyumludur.1 Adet Çocuk1 Adet Hortum1 Adet İlaç Kabı..

NİMO Nebulizatör Seti Yetişkin Tüm Cizahlarla Uyumlu

NİMO Nebulizatör Seti Yetişkin Tüm Cizahlarla Uyumlu

78,65TL

NİMO Nebulizatör Seti Yetişkin Tüm Cizahlarla UyumluTüm Cihazlarla Uyumludur.1 Adet Yetişkin1 Adet Hortum1 Adet İlaç Kabı..

Omron C28P Kompresörlü Nebulizatör

2.420,00TL

Omron C28P Kompresörlü Nebulizatör C28P yoğun kullanım için sağlam bir tasarıma sahip olup astım, KOAH, kistik fibroz veya amfizem gibi alt solunum yolları hastalıklarının tedavisi için uygundur...

Rina Ultrasonic Taşınabilir Pilli Mesh Hava Makinesi Sessiz Nebülizatör

774,40TL

Rina Ultrasonic Taşınabilir Pilli Mesh Hava Makinesi Sessiz Nebülizatör Solunum yolu problemleri yaşayan kişilerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Rina Ultrasonic Taşınabilir Me..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)